1. PepBox’a nasıl abone olurum?
www.letspepbox.com adresinden öncelikle üyelik işlemlerini gerçekleştirip sonra sana uyan kutu modelini seçerek abone olabilirsin. Unutma, abonelik her ay otomatik seçtiğin şekilde devam eder. Buraya ödeme için bir kart tanımlaman gerekir, sistem otomatik olarak bu karttan ödemeyi gerçekleştirir ancak kart ile ilgili hiçbir bilgi tarafımıza aktarılmaz.

2. Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?
Sitedeki profil sayfasına girip “Siparişlerim” alanından aboneliğinin iptalini gerekleştirebilirsin tatlım ama bu beni üzer.

3. Abonelikler arası geçiş yapabilir miyim?
Maalesef abonelikler arası geçiş olmuyor. Ama eğer bir aylık abone olduysan aboneliğini iptal edip yeniden 3 veya 6 aylık abone olabilirsin. 

4. 3 veya 6 aylık aboneliklerde iptal veya para iadesi oluyor mu?
Maalesef tatlım. Aboneliğin başladıktan ve ilk kutun geldikten sonra iptal veya abonelik sonlandırma gibi bir durum olamıyor.

5. Aboneliğim sonlandığında devam edecek mi?
3 veya 6 aylık aboneliklerde aboneliğinin bitimine yakın aboneliğin tekrar yenilenir tatlım. Aboneliğinin devam etmesini istemiyorsan profilinden aboneliğini sonlandırman gerekir.

6. Bir indirim kodunu kaç kere kullanabilirim?
Yalnızca bir kez kullanabiliyorsun tatlım. 

7. Kutu içeriği neye göre belirleniyor?
Seni benim gibi mutlu etmek isteyen markalarla anlaşmalarımıza göre kutunun içeriği yenileniyor. Mutluluk kartları, indirim kuponları hep var mesela, ama bazı şeyler her ay değişebiliyor. En güzel tarafı da bunların sürpriz olması!

8. Kutu ne zaman elimde olur?
PepBox siparişleri her ayın 20’sinde kargoya teslim ediliyor. Sonrası kargo süreci ile alakalı olmak koşuluyla sana teslim edileceği tarih değişkenlik gösterebilir.

9. Tek aylık abonelik alırsam her ay ödemem gerekecek mi? 
(Yalnızca bir kerelik kutu alabilir miyim?)
Tek aylık abonelerde her ay otomatik olarak sistem kartından para çekmeye devam edecek ve sana kutu gönderecek. Bu durumda eğer yalnızca bir kez PepBox istiyorsan, kutun sana ulaştığında sisteme girip aboneliğini iptal etmen gerekiyor.
 
10.PepBox siparişimi verdim ama kargom nerede?
Sana SMS ile bilgilendirme gelecek tatlım. Eğer gelmezse bana sitedeki chat alanından veya mail yoluyla (support@letspepapp.com ) istediğin zaman yazabilirsin. Sana yardımcı olacağım.

11. Kart bilgilerimi nereden silebilirim?
Kart bilgilerin iyzico'ya kayıtlı tatlım. Aboneliğini iptal ettiğin takdirde senden herhangi bir para çekilmez. Ve kart bilgilerin iyzico’da güvenli ellerde, hiç merak etme.
ZebBox - ZebraPos Abonelik E-ticaret Sistemi ©2020.